Praca

job-1257204_1920

Działamy na rynku już od 10 lat i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Od początku działalności nasze drogi konsekwentnie kierowały się
w stronę profesjonalnych systemów dla domu.  Lata wytężonej pracy owocują dynamicznym wzrostem co jest siłą napędową tego rozwoju.

Poszukujemy do  osób, które chcą uczciwie zapracować na swój sukces. Cenimy kreatywność i zapał a nade wszystko uczciwość
i chęć zdobywania wiedzy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRONIK W SERWISIE

Zadania:
» Diagnozowanie i naprawa sprzętu dostarczanego przez klientów.
» Wykonywanie testów i sporządzanie dokumentacji
» Obsługa reklamacji, przygotowanie sprzętu do wysyłki dla klienta
» współpraca przy opracowywaniu instrukcji obsługi nowych urządzeń
» Pomoc we wdrażaniu nowych produktów

Wymagania:
» DOŚWIADCZENIE w serwisie urządzeń niskoporądowych
» Umiejętność lutowania
» Dobrze rozwinięte umiejętności manualne (montaż/demontaż elementów)
» Umiejętność czytania schematów układów elektronicznych
» Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
» Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem instrukcji technicznej
» Cierpliwość i sumienność

Znajomość branży wideodomofonów lub zabezpieczeń będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
» Stałą umowę o pracę
» Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
» Komfortowe warunki pracy na samodzielnym stanowisku.

CV z formacie PDF prosimy kierować na adres: rekrutacja@vidos.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:

»Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
»Utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami
»Kształtowanie i wzmacnianie wizerunku marki
»Przygotowywanie ofert handlowych
»Organizacja oraz prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
»Negocjacje warunków współpracy
»Prowadzenie prezentacji produktowych
»Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów
»Raportowanie postępów i efektów pracy

Wymagania:

»Umiejętności prowadzenia prezentacji;
»Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
»Mile widziana wiedza techniczna z zakresu systemów bezpieczeństwa,
»Znajomość obsługi komputera,
»Zaangażowanie i motywacja do pracy
»Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
»Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

»Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywacyjny system wynagradzania,
»Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
»Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
»Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

PRACOWNIK MAGAZYNOWO-BIUROWY

»Wystawianie faktur VAT
»Realizację zamówień, pakowanie i wysyłka towaru.
»Telefoniczna i mailowa obsługa klienta, doradztwo techniczne
»Przyjmowanie towarów do magazynu
»Koordynowanie zwrotów/reklamacji od klientów

Wymagania:

»Znajomość programu WF-MAG Windows,
»Znajomość obsługi komputera
»Mile widziana wiedza techniczna z zakresu systemów bezpieczeństwa

Oferujemy:

»Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
»Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie