fbpx

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika do działu technicznego

Poszukujemy osób, które chcą uczciwie zapracować na swój sukces.
U pracowników cenimy zapał i pozytywną energię a nade wszystko uczciwość i chęć do pracy

Specjalista elektronik do serwisu wideodomofonów

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie sprzętu dostarczanego przez klientów.
  • Wykonywanie testów i sporządzanie dokumentacji
  • Współpraca przy opracowywaniu instrukcji obsługi nowych urządzeń
  • Wdrażanie nowych produktów / testy
  • Pomoc przy zorganizowaniu pracy serwisu i wdrożeniu procedur

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego kierunkowego – elektronik.
  • Doświadczenie w serwisie urządzeń niskoprądowych
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym (mierniki, oscyloskopy, generatory)
  • Umiejętności samodzielnej analizy i odnajdywania rozwiązań problemów technicznych.
  • Umiejętność czytania schematów układów elektronicznych
  • Znajomość zagadnień informatycznych związanych z technologiami opartymi na protokole TCP/IP
  • Mile widziana znajomość branży zabezpieczeń lub CCTV
  • Znajomość pakietu office na poziomie podstawowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Sumienność i dokładność
  • Chęć do uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyuczenie do pracy z naszymi urządzeniami
  • Komfortową pracę na samodzielnym stanowisku w przyjaznej, kameralnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie PDF na adres : rekrutacja@vidos.pl

Prosimy o umieszczenie informacji:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FIRMA HANDLOWA WENA Zhaoping Wei z siedzibą w Regułach Al. Jerozolimskie 311
2. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną. Szczegóły na www.vidos.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Product Manager systemów CCTV

  • Przygotowanie i realizacja planów wprowadzenia nowych produktów do oferty firmy
  • Nadzorowanie produktu.
  • Wsparcie, pomoc klientom i partnerom handlowym w rozwiązywaniu kwestii technicznych dotyczących produktu
  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy ( sprzedaż, marketing, serwis )
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla partnerów
  • Tworzenie strategii marketingowej dla produktu i nadzorowanie realizowanych działań
  • Analiza rynku i dostosowanie działań do wyników tych analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektroniczne lub związane z branżą systemów zabezpieczeń),
  • Znajomość profesjonalnych technik sprzedaży i marketingu systemów bezpieczeństwa
  • Dobre zdolności interpersonalne
  • Znajomość branży zabezpieczeń lub CCTV
  • Znajomość pakietu office na poziomie dobrym
  • Sumienność, dokładność i samodzielność
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie PDF na adres : rekrutacja@vidos.pl. W temacie proszę wpisać PM