fbpx
X

PS242/370 SWITCH POE 24 PORTOWY

VIDOS ONE to modułowy system wideo domofonowy pracujący w technologi IP
Elastyczna konstrukcja urządzenia pozwala na stworzenie własnej, najlepszej wersji zestawu doskonale dopasowanej do charakterystyki i potrzeb konkretnej instalacji a także upodobań użytkownika.
System jest bardzo nowoczesny i umożliwia korzystanie z najbardziej zaawansowanych technologicznie funkcji stawiając go na najwyższym podium wśród tego typu rozwiązań.
Vidos One sprawdza się doskonale jako samodzielny system wideo domofonowy do małych instalacji jedno i kilkurodzinnych jest jednocześnie kompleksowym rozwiązaniem dla złożonych instalacji osiedlowych z obsługą wielu wejść oraz portiernią. Pełna kompatybilność wszystkich elementów systemu.


Vidos PS242-370 to switcht przeznaczony do obsługi systemów wideodomofonowych oraz CCTV.

PS242-370 wyposażony jest w 24 porty ethernet wspierających technologie PoE ( Power Over Ethernet ) służącą do zasilania urządzeń w standardzie IEEE 802.3af/at

Dodatkowe Vidos PS242-370 wyposażono w 2 porty Combo Uplink, które składają się z portu UPLINK oraz gniazda SFP. Do gniazda SFP istnieje możliwość podłączenia np. modułu SFP światłowodowego, który pozwala na łączenie między sobą switchy za pomocą kabla światłowodowego i zwiększenie zasięgu do 2km.

W switchu PS242-370 zastosowano przełącznik, który przełącza na tryb CCTV i VLAN. CCTV umożliwia izolowanie portów przyspieszając przesył danych, zwiększając tym samym zasięg przesyłanego sygnały na porcie PoE do 250 m. VLAN pozwala na współpracę z sieciami wirtualnymi.

Model Vidos PS242-370 jest łatwy w instalacji i nie wymaga konfiguracji. Dzięki wyjątkowej wydajności i jakości jest idealnym urządzeniem do rozbudowy dużej sieci np. w firmie, hali targowej, szpitalu. Wszędzie tam, gdzie instalacja wymaga dużej ilości kamer lub wideodomofonów.

FUNKCJE:


Karta katalogowa
Instrukcja obsługi
Deklaracja zgodności