fbpx
X

Zamki szyfrowe ZS44-X i ZS45-X firmy Vidos

Czym zajmuje się firma Vidos i jakie produkty oferuje?

Ten polski producent posiada w swojej propozycji sprzedaży bogatą ofertę wideodomofonów. Specjalizuje się w systemach pozwalających na rozmowę wideo i audio z Waszym gościem przed furtką. Dwużyłowe urządzenia Vidos DUO , rozwiązania Vidos ONE oraz Vidos X to doskonale znane na rynku stacje bramowe i monitory służące do integracji automatyki budynkowej w jedną instalację inteligentnego domu.

Poza swoim głównym produktem, jakim są wideodomofony, firma oferuje szereg akcesoriów, które w połączeniu z ich elektroniką stanowią pełną całość. Automaty bramowe, elektrozaczepy i elektrozwory, kamery przemysłowe i opisywane w tym artykule autonomiczne zamki szyfrowe spełnią każdą funkcję i potrzebę nowoczesnej nieruchomości.

Co to jest autonomiczny zamek szyfrowy i jakie funkcje posiada?

Autonomiczny zamek szyfrowy to urządzenie, które służy do zabezpieczenia przedmiotów lub pomieszczeń poprzez kontrolę dostępu. Jest to rodzaj zamka, który działa na zasadzie szyfru lub kodu, co oznacza, że dostęp do zamka uzyskuje się po wpisaniu prawidłowego kodu lub kombinacji cyfr.

Autonomiczne zamki szyfrowe oferują wiele funkcji, w zależności od producenta i modelu, ale najważniejsze z nich to: kontrola dostępu, zarządzanie użytkownikami, rejestracja zdarzeń, łatwość użytkowania, wysoka odporność na włamania.

Czym wyróżniają się kontrola dostępu ZS44-X i ZS45-X?

ZS44-X (zewnętrzny) oraz ZS45-X (wewnętrzny) posiadają wszystkie podstawowe funkcje charakterystczne dla tego typu urządzeń. To co widzimy na pierwszy rzut oka to podświetlana klawiatura numeryczna, która służy do programowania i obsługi tych zamków. Po wprowadzeniu odpowiedniej kombinacji klawiszy jesteśmy w stanie wprowadzić nawet do 2 000 unikalnych kodów. Jest to bardzo przydatna funkcja, która zdejmuje z nas konieczność posiadania przy sobie klucza lub pilota do sterowania wyjściami NO lub NC w zależności od Naszych potrzeb.

Dodatkowo oba zamki szyfrowe posiadają wbudowany czytnik kart i breloków, a model ZS44-X ma wbudowany czytnik linii papilarnych. Daje Nam to pełną dowolność w sposobach odblokowania przekaźnika. W połączeniu z funkcją rejestracji zdarzeń otrzymujemy pełny obraz tego kto i kiedy sterował urządzeniami. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i wygody dla każdego administratora korzystającego z rozwiązań Vidos.

Kontrola dostępu ZS44-X i ZS45-X posiada szereg udogodnień, które sprawiają, że podłączenie i korzystanie z nich jest intuicyjne i proste. Sterowanie ułatwia podświetlana klawiatura. Zgodnie z instrukcją istnieje możliwość regulacji czasu podświetlenia, włączenia lub wyłączenia go całkowicie. Specjalna dioda informuje Nas o aktualnym stanie pracy. Zamek szyfrowy umożliwia podłączenie dodatkowe przycisku otwierania rygla. Ciekawą funkcją jest także przełączenie urządzeń w tryb bistabilny- jest to idealne rozwiązanie do firm, placówek handlowych i miejsc, które pracują w regularnych godzinach pracy.

Jest jeszcze jedna i najważniejsza cecha, która sprawia, że szyfratory ZS44-X i ZS45-X są wyjątkowe w swojej funkcjonalności! Posiadają wbudowany moduł WiFi, który umożliwia sterowanie nimi z pomocą smarfona z każdego miejsca w Polsce i na świecie.

Funkcja sterowania zamkami ZS44-X i ZS45-X z pomocą smarfona? Jak to działa?

Kontrola dostępu, którą państwu przedstawiamy jest w pełnie kompatybilna z aplikacją Tuya Smart. Jest to platforma internetowa, która umożliwia zdalne sterownia sterowanie urządzeniami smart home. Będąc podłączony do sieci Wi-Fi lub danych mobilnych jesteś w stanie dodawać użytkowników i przypisywać ich do jednej z dwóch grup: osób, które mogą tylko sterować urządzeniami ZS44-X i ZS45-X lub administratorów, ktorzy mają możliwość zarządzania systemem kotroli dostępu. Kody, które przypisujesz kolejnym użytkownikom mogą mieć określony czas ważności lub ograniczoną liczbę użyć. To sprawia, że zamki szyfrowe marki Vidos idealnie sprawdzają się przy wynajmie mieszkań, domów letniskowych i w hotelach.

Szyfratory ZS44-X i ZS45-X jako hotelowa kontrola dostępu.

Czasowy wynajem to pupularny sposób na z jednej strony tanie podróże, z drugiej na dodatkowy sposób zarobku. W czasach gdy służbowe wyjazdy i platformy takie jak Airbmb czy Booking stały się bardzo popularne, ważne jest aby, nadążać za nowoczesnymi trendami i przystosować swój apartament do wynajmu online. Zamki szyfrowe ZS44-X i ZS45-X dają Ci możliwość w pełni zdalnej kontroli nad kodami dostępu do pokoi hotelowych i mieszkań przystosowanych do krótkoterminowego wynajmu. Z pomocą aplikacji Tuya możesz zarządzać nieskończoną ilością urządzeń kontroli dostępu.

Gdzie zapoatrzyć się w urządzenia umożliwiające sterowanie automatyką hotelową ZS44-X i ZS45-X?

Zapraszamy serdecznie do jednego z Naszych dwunastu punktów sprzedaży w całej Polsce. Ich listę znajdziecie w zakładce: O Nas. Oferujemy pełne wsparcie w sprawach handlowych i technicznych na miejscu i online. Do dyspozycji mamy kilkanaście tablic prezentacyjnych z urządzeniami Vidos w różnych punktach, na których przedstawimy szczegółowe działanie automatyki tego polskiego producenta. Do zobaczenia!